تنفر داشتن aparat آپارات Iranian Hot Persian Funny

تنفر داشتن: aparat آپارات Iranian Hot Persian Funny        

دود آسمان مرکز پایتخت کشور عزیزمان ایران را فرا گرفت ، آتش سوزی بزرگ در خیابان ویلا

دود ناشی از این آتش سوزی که در خیابان ویلا رخ داده آسمان مرکز شهر را فرا گرفته است. آتش سوزی بزرگ در خیابان ویلا/ دود آسمان مرکز پایتخت کش..

ادامه مطلب

پسری خانواده خود را سوزاند

پسری خانواده خود را در «کلیبر» از شهرستان‌های آذربایجان‌شرقی به‌دلیل اختلافات خانوادگی و ارث و میراث برابر یکی از ادارات «کلیبر» سوزاند.  پسری خانو..

ادامه مطلب

قصد داشتم اگر دستگیر شوم با قرص برنج خودکشی کنم ، رشادت مردم در دستگیری دزد بانک/ سارق مسلح

صبح روز پنج شنبه گذشته، «محمدرضا-ق» جوان 36 ساله اسفراینی که از حدود شش سال قبل به مشهد مهاجرت کرده بود با پسرخاله اش خداحافظی کرد و به او گفت که جهت مدتی..

ادامه مطلب

تلاش‌ها جهت جلب رضایت نتیجه نداشت / وکیل مدافع قاتل ستایش

وکیل مدافع قاتل ستایش قریشی گفت: علی رغم درخواست‌های ما و تلاش‌های فعالان مدنی از پدر ستایش قریشی جهت بخشش موکلم صبحگاه امروز حکم قصاص او اجرا شد.&nb..

ادامه مطلب

۴ کشته و ۱۹ زخمی ، برخورد قطار با یک اتوبوس مدرسه در فرانسه

برخورد یک قطار با یک اتوبوس مدرسه در جنوب فرانسه دست کم ۴ کشته و ۱۹ زخمی برجای گذاشت. برخورد قطار با یک اتوبوس مدرسه در فرانسه/ ۴ کشته و ۱۹ زخ..

ادامه مطلب

زندان جهت زنی که شوهرش را مثله کرد

زن و مردی که متهم هستند شوهر زن را به قتل رسانده و جسدش را تکه‌تکه کرده‌اند، با رضایت اولیای دم از چوبه دار نجات یافتند و به تحمل زندان محکوم شدند.  ..

ادامه مطلب

محاکمه ۴ دزد دریایی سومالیایی در کشور عزیزمان ایران

چهار دزد دریایی سومالیایی که متهم هستند قصد ربودن ملوانان ایرانی را داشتند، در دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران محاکمه می‌شوند. محاکمه ..

ادامه مطلب

نشت گاز از موتورخانه خوابگاه علت فوت دانشجوی پزشکی شهرکرد

سرپرست تیم اعزامی وزارت بهداشت جهت بررسی فوت دانشجوی علوم پزشکی شهرکرد اعلام کرد: بعد از بررسی‌های کارشناسی گزارش کامل فوت دانشجوی دانشگاه علوم پزشک..

ادامه مطلب

متهمان میلیاردی در دام پلیس خراسان‌شمالی

فرمانده انتظامی خراسان‌شمالی از دستگیری 7 متهم با بیش از سه میلیارد ریال جعل و کلاهبرداری در شهرستان بجنورد خبر داد.  متهمان میلیاردی در دام پلیس خرا..

ادامه مطلب