تنفر داشتن aparat آپارات Iranian Hot Persian Funny

تنفر داشتن: aparat آپارات Iranian Hot Persian Funny        

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری در غیاب بازیگر مهم «ستایش»، بازیگران تازه اضافه می‌شوند

امیرمحمد زند و رسول نجفیان بازیگران جدیدی هستند که به تازگی با سازندگان مجموعه «ستایش» قرارداد بسته‌اند ولی هنوز با وجود پیشرفت ۴۰ درصدی از خود ستایش خبری نیست.

در غیاب بازیگر مهم «ستایش»، بازیگران تازه اضافه می‌شوند

در غیاب بازیگر مهم «ستایش»، بازیگران تازه اضافه می شوند

عبارات مهم : سریال

امیرمحمد زند و رسول نجفیان بازیگران جدیدی هستند که به تازگی با سازندگان مجموعه «ستایش» قرارداد بسته اند ولی هنوز با وجود پیشرفت ۴۰ درصدی از خود ستایش خبری نیست.

به گزارش تسنیم، «ستایش 3» تصویربرداری خود را با حضور بازیگران جدیدی که به تازگی با سازندگان این مجموعه قرارداد بسته اند، شروع خواهد کرد. رسول نجفیان بازیگر جدیدی است که به تازگی با سازندگان مجموعه «ستایش» قرارداد بسته است.

در غیاب بازیگر مهم «ستایش»، بازیگران تازه اضافه می‌شوند

حامد خاک دامن، مدیر تولید مجموعه «ستایش» می گوید: در حال حاضر مهتاج نجومی، شهرام پوراسد، فرهاد جم و مریم خدارحمی جلوی دوربین به ایفای نقش می پردازند و نرگس محمدی هم قرار است به زودی به این مجموعه ملحق شود.

داریوش ارجمند و محمد سلوکی که از بازیگران مهم این مجموعه محسوب می شوند، پیش از این سکانس هایی را ایفا کرده اند و اکنون در مجموعه حضور ندارند. امیر محمد زند نیز به تازگی به این مجموعه ملحق شده است هست. پیش از این حمید گودرزی نیز قرار بود در مجموعه «ستایش 3» حضور یابد ولی به دلایل شخصی انصراف داد و شهرام پوراسد جایگزین او شد.

امیرمحمد زند و رسول نجفیان بازیگران جدیدی هستند که به تازگی با سازندگان مجموعه «ستایش» قرارداد بسته‌اند ولی هنوز با وجود پیشرفت ۴۰ درصدی از خود ستایش خبری نیست.

تصویربرداری سریال «ستایش 3» به کارگردانی سعید سلطانی، نویسندگی سعید مطلبی و تهیه کنندگی آرزوی بزرگ زرین کوب که از دهم فروردین ماه در پایتخت کشور عزیزمان ایران شروع شده است هست، این روزها در پایتخت کشور عزیزمان ایران ادامه دارد و گروه تولید در ماه های آینده به شمال و شهر رامسر و جنوب کشور سفر خواهند کرد. نرگس محمدی، داریوش ارجمند، سیما تیرانداز، فریبا نادری، مهدی سلوکی، رضا داوودنژاد، مهدی میامی و … حضورشان در این سریال قطعی شده است است.

برپایه این گزارش، فصل 1 و 2 ستایش، در سال های 90 و 92 از شبکه سه سیما پخش شد. نرگس محمدی، داریوش ارجمند، مهدی سلوکی، زهرا سعیدی، سیما تیرانداز، محمود عزیزی، مهدی پاکدل، حدیث میرامینی و … از بازیگران فصل های پیشین این سریال بودند.

واژه های کلیدی: سریال | مجموعه | بازیگر | قرارداد | بازیگران | محمد سلوکی | مهدی سلوکی | نرگس محمدی | داریوش ارجمند

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz