تنفر داشتن aparat آپارات Iranian Hot Persian Funny

تنفر داشتن: aparat آپارات Iranian Hot Persian Funny        

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری مجموعه تازه اشعارم را سال آینده منتشر می‌کنم/ از خواندن تیتراژ فاصله گرفته‌ام ، امیرحسین مدرس

امیرحسین مدرس مجری، گوینده، بازیگر، خواننده و ترانه سرا در گفت و گو با صبا، از انتشار مجموعه تازه شعرهای خود خبر داد و بیان کرد: طی سال های گذشته دو مجموعه شعر

مجموعه تازه اشعارم را سال آینده منتشر می‌کنم/ از خواندن تیتراژ فاصله گرفته‌ام ، امیرحسین مدرس

امیرحسین مدرس : مجموعه تازه اشعارم را سال آینده منتشر می کنم/ از خواندن تیتراژ فاصله گرفته ام

عبارات مهم : خواندن

امیرحسین مدرس سال آینده سومین و بروزترین مجموعه شعرهای خود را منتشر می کند.

امیرحسین مدرس مجری، گوینده، بازیگر، خواننده و ترانه سرا در گفت و گو با صبا، از انتشار مجموعه تازه شعرهای خود خبر داد و بیان کرد: طی سال های گذشته دو مجموعه شعر به وسیله انتشارت «نیستان» از من انتشار یافته است و درصددم مجموعه کامل تری را سال آینده منتشر کنم. این مجموعه مشمول بر کارهای جدیدی است که باید به کارهای گذشته اضافه شوند؛ بعضی از شعرهای دو مجموعه قبلی نیز در این اثر تازه وجود خواهند داشت؛ ولی بخش عمده آن کارهای تازه من هست؛ تاکنون اسمی جهت آن گزینش نشده است و در حال حاضر مشغول ویرایش و تکمیل کردن آن هستم.

او در ادامه به فعالیت در زمینه موسیقی (خاصه آثار آیینی) اشاره کرد و افزود: اگر اوضاع و اقتصاد بازار موسیقی مناسب باشد بدم نمی آید که در این زمینه فعالیت کنم. کارهایی را آماده ضبط دارم ولی به شرط آن که تهیه کننده یا سرمایه گذاری بیاید که اعمال سلیقه نکند و در نهایت کار، تبلیغات و پخش خوبی داشته باشد.

مدرس در خصوص خواندن تیتراژ در تلویزیون عنوان کرد: مدت زیادی است که از خواندن تیتراژ فاصله گرفته ام البته این فاصله علت خاصی ندارد؛ من خودم را وارد این بحث ها نمی کنم (انحصاری شدن تیتراژهای سریال های تلویزیونی) و پیگیر آنها هم نیستم؛ شاید جهت بعضی از خوانندگان جوان خواندن تیتراژ یک شاخصه مهم تلقی شود ولی این کار بر اساس تعریف های من، کمالی محسوب نمی شود. مگر این که مجبور باشم به هر قیمتی نام خود را در یک مجموعه نمایشی به عنوان خواننده داشته باشم. در واقع این اتفاق یک شوخی جهت من تلقی می شود. اگر امکانات مورد نیاز فراهم شود و شعر و موزیک خوبی به دستم برسد وکار دارای مجموعه خوبی باشد این کار را خواهم کرد.

مجری «ساعت۲۵» ادامه داد: در تئاتر هم پیشنهاد بازی داشتم ولی از آنجا که در این سال ها اوضاع تئاتر را خیلی مناسب نمی دانم به سمت آن نرفتم و کارها را رد کرده ام. پیشنهاد بازی در سینما و تلویزیون هم داشتم و دارم. آخرین سریالی که بازی کردم مجموعه تلویزیونی «تاریکی شب روشنایی روز» به کارگردانی حجت قاسم زاده اصل است که که کارهای آن به اتمام رسیده و منتظریم ببینیم که نوبت پخش آن چه زمانی هست. در حال حاضر پیشنهاد حضور در یک سریال را هم دارم که هنوز فیلمنامه آن را نخوانده ام و نمی دانم که چه تصمیمی در رابطه با آن خواهم گرفت.

مدرس در آخر خاطر نشان کرد: پیشنهاد اجرا هم داشته ام ولی با در نظرگرفتن این که در برنامه «مهمان خانه» هر روز روی آنتن تلویزیون هستم به لحاظ حرفه ای خیلی پسندیده نیست که در برنامه دیگری حضور داشته باشم.

مجموعه تازه اشعارم را سال آینده منتشر می‌کنم/ از خواندن تیتراژ فاصله گرفته‌ام ، امیرحسین مدرس

واژه های کلیدی: خواندن | مجموعه | سال آینده | مجموعه شعر | امیرحسین مدرس | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz