تنفر داشتن aparat آپارات Iranian Hot Persian Funny

تنفر داشتن: aparat آپارات Iranian Hot Persian Funny        

گت بلاگز اخبار حوادث زندان جهت زنی که شوهرش را مثله کرد

زن و مردی که متهم هستند شوهر زن را به قتل رسانده و جسدش را تکه‌تکه کرده‌اند، با رضایت اولیای دم از چوبه دار نجات یافتند و به تحمل زندان محکوم شدند. 

زندان جهت زنی که شوهرش را مثله کرد

عبارات مهم : زندان

زن و مردی که متهم هستند شوهر زن را به قتل رسانده و جسدش را تکه تکه کرده اند، با رضایت اولیای دم از چوبه دار نجات یافتند و به تحمل زندان محکوم شدند.

به گزارش شرق؛ پیگیری به این پرونده از روز ١٧ آذر سال ٩٢ با طرح شکایت از سوی زنی ٣٠ساله به نام سارا شروع شد. سارا با مراجعه به پلیس آگاهی کرج، به مأموران گفت: «شوهرم به نام مجید دو روز قبل از منزل خارج شده است و دیگر برنگشته است و من به شدت دلواپس او هستم».

کارآگاهان تحقیقات خود را جهت پی بردن به آینده مرد جوان شروع کردند ولی ردی از او به دست نیاوردند تا اینکه چند روز بعد، جسد تکه تکه شده است مردی در حالی که در چند گونی گذاشته شده است بود، در حوالی ساوه پیدا شد. مشخصات جسد نشان می داد مقتول همان مرد مفقود شده است است.

زندان جهت زنی که شوهرش را مثله کرد

سارا هنگامی که به پزشکی قانونی رفت، هویت همسرش را تأیید کرد و به این ترتیب نخستین گره پرونده گشوده شد. بعد از آن، کارآگاهان جهت شناسایی هویت قاتل یا قاتلان وارد عمل شدند. آنها شکی نداشتند مجید قربانی انتقام گیری شده است و فردی که دست به قتل زده، کینه عمیقی به او داشته هست. همچنین این احتمال بسیار نیرومند بود که عامل یا عاملان جنایت، روابط نزدیکی با مقتول داشته و با استفاده از همین موقعیت، او را به تله فوت کشانده باشند. در این میان، هنگامی که فاش شد مجید و همسرش با هم به شدت اختلاف داشتند، زن جوان به عنوان مظنون مهم پرونده بازداشت شد.

سارا که در ابتدا ادعا می کرد از ماجرای قتل شوهرش بی اطلاع هست، بعد از چند روز مقاومت، بالاخره لب به اعتراف گشود و گفت شوهرش را با همدستی دوست او به نام مهران به قتل رسانده هست. این زن گفت: «من با شوهرم به شدت اختلاف داشتم و زمانی که نقشه قتل او را کشیدم، چون می دانستم مهران مسئله مالی دارد، به او پیشنهاد دادم این کار را برایم در ازای دریافت پول انجام بدهد که او هم قبول کرد».

زن و مردی که متهم هستند شوهر زن را به قتل رسانده و جسدش را تکه‌تکه کرده‌اند، با رضایت اولیای دم از چوبه دار نجات یافتند و به تحمل زندان محکوم شدند. 

این زن در ادامه اعترافاتش گفت: «روز اتفاق تعداد زیادی قرص خواب آور در غذای شوهرم ریختم. مجید بعد از خوردن آن بیهوش شد. سپس با همدستم تماس گرفتم و هنگامی که مهران آمد، از او خواستم شوهرم را با استفاده از روسری خفه کند. او نیز این کار را انجام داد. در ادامه جهت اینکه سرنخی باقی نماند، جسد را با استفاده از تیغ موکت بری مثله کردم و تکه های جنازه را در پنج گونی ریختم و آنها را حوالی ساوه رها کردم».

متهم به قتل همچنین توضیح داد: «می دانستم همه به زودی متوجه غیبت همسرم می شوند، به همین علت تصمیم گرفتم خودم سریعتر عنوان را به پلیس اعلام کنم تا کسی به من شک نکند؛ ولی سرانجام دستم رو شد».

مأموران در ادامه مهران را بازداشت کردند که او نیز جرمش را پذیرفت. سپس دو متهم در دادگاه کیفری استان البرز پای میز محاکمه رفتند. سارا در دادگاه گفت: من ١٤ سال قبل با مجید ازدواج کردم و دو فرزند دارم. در تمام این سال ها، با همه اخلاق های بد او ساختم و هیچ اعتراضی نکردم.

زندان جهت زنی که شوهرش را مثله کرد

همیشه تلاش می کردم کاری کنم که زندگی خانوادگی آرامی داشته باشیم؛ جهت همین تمام شرایط سخت را تحمل می کردم. شوهرم مردی بداخلاق بود و حتی من را کتک می زد؛ ولی من به خاطر فرزند هایم هر لحظه سکوت می کردم و نمی خواستم مسئله خاصی پیش بیاید. در تمام این سال ها هر کاری که از دستم برمی آمد، جهت فرزند ها و شوهرم انجام دادم و همه زندگی ام را به پای آنها ریختم؛ ولی هنگامی که فهمیدم شوهرم به من خیانت کرده و با زنانی دیگر رابطه دارد، دیگر نتوانستم تحمل کنم.

این عنوان به حدی من را ناراحت و عصبانی کرد که نتوانستم خودم را کنترل کنم و تصمیم گرفتم او را به قتل برسانم؛ ولی چون تنهایی از عهده این کار برنمی آمدم، از مهران که دوست شوهرم بود، خواستم در ازای پول به من یاری کند که او نیز پیشنهادم را قبول کرد».

زن و مردی که متهم هستند شوهر زن را به قتل رسانده و جسدش را تکه‌تکه کرده‌اند، با رضایت اولیای دم از چوبه دار نجات یافتند و به تحمل زندان محکوم شدند. 

مهران نیز در دادگاه پذیرفت با پیشنهاد زن جوان در قتل همکاری کرده هست. به این ترتیب هر دو متهم به قصاص محکوم شدند؛ ولی در ادامه اولیای دم مقتول که فرزندان سارا هستند، اعلام کردند از خواسته خود گذشت کرده اند. بعد از آن، دو متهم بار دیگر پای میز محاکمه رفتند و دوباره ماجرای قتل را توضیح دادند. این بار هیئت قضات بعد از شنیدن بیانات دو متهم، جهت آنها مجازات زندان را تعیین کردند.

واژه های کلیدی: زندان | فرزند | فرزندان | دوست شوهرم | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz