تنفر داشتن aparat آپارات Iranian Hot Persian Funny

تنفر داشتن: aparat آپارات Iranian Hot Persian Funny        

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی زیاد کردن تولید مرکبات در امسال ، قیمت انواع میوه پایین است

معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: قیمت بالای بعضی محصولات کشاورزی مانند میوه ناشی از نبود تشکل‌های فعال در حوزه بازرگانی در این بخش است که باعث می‌شود قیمت بعضی محصو

زیاد کردن تولید مرکبات در امسال ، قیمت انواع میوه پایین است

قیمت انواع میوه پایین است/ زیاد کردن تولید مرکبات در سال جاری

عبارات مهم : انواع

معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: قیمت بالای بعضی محصولات کشاورزی مانند میوه ناشی از نبود تشکل های فعال در حوزه بازرگانی در این بخش است که باعث می شود قیمت بعضی محصولات از تولید تا مصرف چند برابر شود. ..

به گزارش ایسنا، محمد علی طهماسبی امروز (سه شنبه) در مراسم افتتاح نخستین نمایشگاه تخصصی صنعت میوه کشور در هتل المپیک پایتخت کشور عزیزمان ایران اظهار کرد: هم اکنون قیمت انواع میوه در بازار پایین است و آینده نگری می شود امسال حدود ۲۲ میلیون تن انواع محصولات باغی اعم از میوه های سردرختی و محصولات گلخانه ای در کشور تولید شود.

زیاد کردن تولید مرکبات در امسال ، قیمت انواع میوه پایین است

وی افزود: وزارت جهاد کشاورزی به دنبال ایجاد زنجیره تولید بوده و امیدواریم در آینده با راه اندازی و توسعه این تشکل ها دیگر شاهد اوج بودن قیمت بعضی محصولات کشاورزی مانند میوه و فاصله زیاد آنها از تولید تا بازار نباشیم، چراکه در جهت اهداف چهار ساله این وزارتخانه درصددیم با ایجاد زنجیره های تولید حضور بخش شخصی کشاورزی را در بازار پررنگ تر کنیم.

معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور باغبانی اضافه کرد: در زمینه مرکبات بر اساس برآوردهای صورت گرفته با مازاد مصرف مواجهیم و باید به فکر صادرات این محصولات باشیم ولی هنوز نمی توان در این زمینه اظهارنظر قطعی کرد. آیا که سال گذشته اوضاع تولید مرکبات کشور عزیزمان ایران بسیار خوب بود و دولت مبالغ قابل توجهی را جهت صادرات آنها در نظر داشت ولی سرمازدگی که در آذرماه رخ داد موجب شد خسارت شدیدی به باغ های مرکبات وارد شود و کشور را با کمبود مواجه کند.

معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: قیمت بالای بعضی محصولات کشاورزی مانند میوه ناشی از نبود تشکل‌های فعال در حوزه بازرگانی در این بخش است که باعث می‌شود قیمت بعضی محصو

وی همچنین در خصوص اعطای تسهیلات جهت ایجاد و توسعه سردخانه ها و صنایع بسته بندی گفت: متقاضیانی که میل به به دریافت تسهیلات در این زمینه دارند، می توانند به سایت مکانیزاسیون مراجعه کنند و تسهیلاتی که در این زمینه وجود دارد را در اختیار بگیرند که هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

واژه های کلیدی: انواع | بازار | محصولات | کشاورزی | محصولات گلخانه ای | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz